Znak města Havířov. Česká numismatická společnost - pobočka Havířov
Nabídkový katalog na aukci dne 1. - 3. října 2021 na https://cns-havirov.onebid.cz/cs/index.

E-AUKCE

Medaile

Pol. Morava a Slezsko Foto Poznámka Stav V.cena D.cena
1. AE medaile 1848 k úmrtí Felixe von Lichnowsky, 18.8.1848 Drentwell, rysky, dr. oxid. skvrny, Cu, 1/1 2 400 Kč --
2. AE medaile b.l. (I. Weiss) - Záslužná medaile moravskoslezské císařsko-královské zemědělské společnosti, ? 62 mm, rys., Cu, 1/1 1 500 Kč --
3. AE medaile b.l. (J. Christlbauer), Slezská zemědělská a lesnická společnost v Opavě, 1862, Postava , opis / Erb s ratolestmi, Dem Verdienste, ? 52 mm, dr. oxid., hrana, Cu, 1/1 1 600 Kč --

Pol. Rakousko - Uhersko Foto Poznámka Stav V.cena D.cena
4. AE medaile 1839 k otevřené Ferdinandovy dráhy Brno - Vídeň, sig. Radnitzký, sbírková, ? 28 mm, "R", pozl. Br, 0/0 300 Kč --
5. AE medaile 1902 - Hospodářská, průmyslová a národopisná výstava ve Vyškově. Opis ZÁSLUZE, 44 mm , sig. Šmakal, 38,90 g, oxid., hrana, pozlac. BR, 2/2 100 Kč --
6. AE medaile 30. Jan. 1889 Zur Erinnerung, Rudolf Krprz. Oestr., chybí ouško, 2/2 60 Kč --
7. AE medaile F. V. Schlik (1789 - 1862), polní maršál, Praha 1789, Don.3854, t. 0/0 1 000 Kč --
8. AE medaile ke korunovaci Marie Anny Savojské, manželky Ferdinanda I.. v Praze 1836, mosaz?, 78.64 g, 75,5 mm, tl. 5 mm, dr. rys., Ms/Br, 0/0 200 Kč --
9. AE medaile Marie Terezie, na odhalení pomníku ve Vídni 1888, sig. Scharff, silně postříbřený Br, 64 mm, setřená hrana, 0/0 2 000 Kč --
10. AE medaile na sňatek Fr. Ringhoffera 19.6.1900 v Kamenici, postříb. Br, 50 mm, t. 0/0 500 Kč --
11. AE medaile Tuřany 1897 - 25 let trvání spolku 26.9., Nesign., zlacená mosaz s původním raženým ouškem, ? 31 mm, Indra.str.50, nep.nedor., nep.rys., Ms, 1/1 300 Kč --
12. AE válečná med. - 2 . December 1873, F.J.I., rakouská ražba, bez stuhy, plastická, ouško, 1/1 300 Kč --
13. Jubilejní výstava 1908 obvodu obchodní a živnostenské komory pražské - Svým účastníkům a spolupracovníkům, sig. Fr. Mára, 64 x 89 mm, Br, 1/1 400 Kč --

Pol. Česká republika Foto Poznámka Stav V.cena D.cena
14. AR medaile "Historické momenty" Václav Havel, 35 mm, 10,4 g, kapsle, Ag, PROOF 300 Kč --
15. AR medaile 2008 V. Remek, orig. etue, certif., Ag, PROOF 500 Kč --
16. AR medaile 50 let 1968 - 2018, Junák - Český skaut - Havířov, 24.7 mm, 6.38 g, Ag 925, 0/0 100 Kč --
17. AR medaile CIESZYN TESCHEN TĚŠÍN A.D. 810, punc, kapsle, Ag 999, PROOF 800 Kč --
18. AR medaile Jan Eskymo Welzl, 2003, hlava polárníka, opis / polárník přeskakuje kry, mincovna Jablonec, autor K. Zeman, 42 g, ? 50 mm, ZK-157, 70 ks, kapsle, patina, punc Ag 959, proof 2 400 Kč --
19. AR medaile ke korunovaci Karla IV, císařem římským, 24.57 g, kapsle, Ag 999, PROOF 800 Kč --
20. AE medaile 20 let Městské policie Havířov 1992 - 2012, etue, 0/0 200 Kč --
21. AE medaile 2005 - 50 let založení města Havířova, 1955 - 2005, 40 mm, bronz, etue, Br, 0/0 100 Kč --
22. AE medaile 2005 - 50 let založení města Havířova, 1955 - 2005, 60 mm, bronz, etue, BR, 0/0 150 Kč --
23. AE medaile 40. výročí udělení městských práv 1955 - 1995 / Havířov město květů, BR, 0/0 100 Kč --
24. AE medaile 55. výročí konce II. světové války, 40 mm, etue, BR, 0/0 100 Kč --
25. AE medaile Bitva tří císařů - Slavkov, medailony tří císařů / zkřížená šavle přes tři orly, Kremnica, sig., autor K. Zeman, 121,6 g, ? 60 mm, Cu, 0/0 1 600 Kč --
26. AE medaile k 40. výročí založení Junáka v Havířově, 30.6 mm, 12.81 g, 0/0 100 Kč --
27. AE medaile Karlův most / zlatá Praha 1000, provedení PROOF bez kapsle, - 100 Kč --
28. AE medaile Kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře, Pohled na kostel / vnitřek kostela, vpravo emblém UNESCO a 1994, sig. K. Zeman, vydal Ing.Pospíšil, jen 10 ks?, ? 50 mm, KZ 158 upr., "R", 0/0 1 200 Kč --
29. AE pamětní medaile 2015, k 660. výročí korunovace Karla IV. římským císařem 5.4,1355, sig. Vladimír Oppl, 0/0 100 Kč --
30. AE pamětní medaile 2018, 100. výročí vzniku Československa, kapsle, 15 g, 33 mm, CuNi, 0/0 100 Kč --
31. AE pamětní medaile k 55. výročí vzniku města Havířov, 90 g, 50 mm, etue, BR, 0/0 100 Kč --
32. AE pamětní medaile za úspěšnou reprezentaci města Havířova, 109 g, 60 mm, sig. NEUWIRT, etue, 0/0 200 Kč --
33. AE pamětní medaile za úspěšnou reprezentaci města Havířova, pogumovaná etue, 0/0 200 Kč --
34. AE pamětní medaile za úspěšnou reprezentaci města Havířova, poškoz. etue, 0/0 150 Kč --
35. Al medaile 3 ks Napoleon, sig. Soušek Al, 3 ks 0-0- 180 Kč --
36. Medaile 85. narozeniny V. Klímy, 2003, sig. Kolářský, Portrét V. Klímy doleva / Veduta města Chebu, 22.5 g,, ? 42,3 mm, BK 15/21 A, patinováno, 90 ks, tombak, 1/1 660 Kč --
37. Medaile Jan Pavel II. / Velehrad, poprsí papeže, opis / kostel na Velehradě, opis, autor J. Úprka, 1990, 91,3 g, ? 60 mm, etue, patina, tombak, 0/0 650 Kč --
38. Medaile Moravské stavy, odražek velikosti 5 dukátu, Al 42 mm, Brněnský drak na balancéru / číslo 95, sig. "So." Soušek, Al 30 mm, dr. rys., Al, 2 ks 0-0 60 Kč --
39. Plaketa, neurčeno, 1/1 50 Kč --
40. Postříbřená pamětní medaile Petr Maďa, 50 let, etue, certifikát, CuAg, PROOF 100 Kč --

Pol. ČSR Foto Poznámka Stav V.cena D.cena
41. AE medaile F.J. Kroiher, Kampelička vám pomůže. pracujte a šetřete, sig. Klíma, 80 mm, Br, 1/1 700 Kč --
42. AE medaile "Za službu vlasti", starý a nový znak, 2 ks 1-1-1 120 Kč --
43. AE medaile 28. VII. 1935, Zemská jednota řemesl. a živnost. společenstev pro Čechy sídlem v Praze, sig. J. Stehlík, patina, etue, 0/0 800 Kč --
44. AE medaile Čsl. celostátní svaz spolků holubářských se sídlem v Praze / za zásluhy, 5.-8. 12. 1925, 92 x 61 mm, Br, 1/1 360 Kč --
45. AE medaile Hynek Palla, hudební skladatel 1837 - 1937, poprsí čelně a opis / nehynoucí památce I. náčelníka Sokola a I. sbormistra Hlaholu v Plzni, 40 mm, sig. Walter, Br, 0/0 800 Kč --
46. AE plaketa "Za zásluhy", drůbežnická jednota (1. rep.), panoráma Hradčan, v popředí kohout a lipová snítka, 50 x 70 mm, Br, 1 180 Kč --
47. AE plaketa s motivem motorkáře a automobilu, ZK, 6ti úhelník, 100 x 60 mm, orig. etue, 1 100 Kč --
48. UPOMÍNKA ĎETSKÉ SLAVNOSTÍ NA OSTR. VELKÝCH BENÁTKÁCH / PRO ČESKÉ FERIÁLNÍ OSADY, orig. ouško, Zn?, 1/1 100 Kč --

Pol. ČSSR Foto Poznámka Stav V.cena D.cena
49. AR medaile "Novému občanu město Karviná/ hornické město Karviná", velká etue, poškoz. otevírání, BR, 1/1 100 Kč --
50. AR medaile "Za pracovní věrnost", orig. etue, dekret, Ag punc, 1/0/0 300 Kč --
51. AR medaile 1954 - 1979 - 25 let, STS - VÝROBCA STAVEBNÝCH STROJOV, 31.35 g, dr. rys., Ag 900 punc, -0/0- 560 Kč --
52. AR medaile Vítkovice - železárny a strojírny Klementa Gottwalda, 1828 - 1978, ? 34 mm, orig.etue s plombou, Ag punc, PROOF 500 Kč --
53. AE medaile "Na paměť 30. výročí odboje proti fašismu 1939 - 1969 / věnuje ČSPB, bez etue, 1/1 200 Kč --
54. AE medaile "Novému občanu, 25. výročí založení města Havířova, 1955 - 1980", etue, BR, 1/1 100 Kč --
55. AE medaile "Pamětní medaile novému občanu bez letopočtu", etue, BR, 0/0 100 Kč --
56. AE medaile "Za vynikající práci", číslovaná, orig. etue, 1/0/0 100 Kč --
57. AE medaile 25 Let Hutní montáže Ostrava, technicý pokrok, socializmu mír, ? 50 mm, postř. bronz, orig. etue, Br, 1/1 100 Kč --
58. AE medaile 40 LET TJ-VŽKG 1933-1973, 73 mm, zaoblený čtverec, Br, 0/0 80 Kč --
59. AE medaile 70 let československého fotbalu, orig. etue, 1 80 Kč --
60. AE medaile Celostátní soutěž odbornosti kuchař - číšník ve spotřebních družstvech,, ? 68 mm, 1/1 80 Kč --
61. AE medaile Drahomír Kolder 1925 -1972, KABINET POLITICKÉ VÝCHOVY - PV KSČ VÍTKOVICE, ? 60 mm, orig. etue, Br, 0/0 120 Kč --
62. AE medaile Havířov 1978 ME ve vzpírání ČSSR + odznak ME 1978 Havířov, 2 ks 0/0 200 Kč --
63. AE medaile Jindřich z Lipé, 650. let výročí úmrtí, Portrét / Starobrněnský chrám z ptač. persp., patinováno, sig., 1979, autor K. Zeman, ? 70 mm, ZK-25, Br, 0/0 1 500 Kč --
64. AE medaile k 30. výročí vzniku ČSVTS, dekret, etue, BR, 0/0 100 Kč --
65. AE medaile Nová Huť Klementa Gottwalda, ? 80 mm, orig. etue - stopy užívání, Br, 0/0 100 Kč --
66. AE medaile Pro Beskydy 1984. Ovál 90x70 mm, 263 g autor Lumír Šindelář, bez etue, Br nebo Ms, -0/0- 1 200 Kč --
67. AE medaile PRO MERITO-UNIVERSITAS PALACKIANA OLOMUNCENSIS, portrét, postříb. Br, 60 mm, orig etue, 0/0 100 Kč --
68. AE medaile Třinecké železárny za věrnost, ? 50 mm, orig. etue, postř. Br, 1/1 80 Kč --
69. AE medaile Vítkovice, ? 80 mm, orig. etue, Br, 0/0 120 Kč --
70. AE medaile Za vzornou práci v Lidové milici VŽKG 1948, bez etue, Br/Ms, -0/0- 200 Kč --
71. AE medaile Za zásluhy o rozvoj okresu Karviná, bez etue, 1/1 40 Kč --
72. AE medaile Za záslužnú prácu, státní podnik Kremnica, bez etue, 1/1 60 Kč --
73. AE pamětní medaile k 20. výročí založení města Havířova, 69 g, 60 mm, poškoz. etue, BR, 1/1 100 Kč --
74. AE pamětní medaile k 25. výročí založení města Havířova, 86 g, 60 mm, poškoz. etue, postř. BR, 1/1 100 Kč --
75. AE pamětní medaile k 30. výročí založení města Havířova, 90 g, 60 mm, etue, postř. BR, 0/0 100 Kč --
76. AE pamětní plaketa k 50. výročí vzniku ČSR s věnováním, poškozená etue, sig. Mlynář, 0/0 100 Kč --
77. Baňskoštiavnický groš, Ag punc, 0/0 100 Kč --
78. Groš muzea Kutné Hory, Ag punc, 0/0 100 Kč --
79. Kutnohorský pamětní groš, Ag punc, 0/0 100 Kč --
80. Med. vyzn. NHKG Průkopník bezpečné práce, smalt orig. etue se stuhou (popsaná, st. používání), med. 60 Atletika VÍTKOVICE, 2 ks 0-0 100 Kč --
81. Med. vyzn. NHKG,1. stavba socializmu 1951 - 1976, orig. etue, 0/0 80 Kč --
82. Medaile Branný pochod Lichnovem 1987, Al, 1/1 70 Kč --
83. Medaile 1958 - 75. výročí založení ČÚJV (České ústředí jednoty velocipedistů), postříbřená umělá hmota, 70 mm, uvolněná z původ. etue, - 700 Kč --
84. Medaile 1976 - 25 let závodu TATRA Příbor, 1951 - 1976, SSM, X. setkání tatrovácké mládeže, Al, 1/1 50 Kč --
85. Medaile 1987 X. ROČNÍK VÍTKOVICE, ? 60 mm, orig. etue, 0/0 100 Kč --
86. Medaile 30. výročí založení těšínsko-opavského leteckého svazku, etue, elox. Al, 0/0 150 Kč --
87. Medaile Jan Pavel II 1990 Praha - Velehrad - Bratislava, Portrét zleva, opis / panorama měst pod Božím okem, Sign. Novotný, 6.9 g, ? 27 mm, kapsle, CuNi, 0/0 70 Kč --
88. Medaile Na Paměť novému občanu Frýdku - Místku věnuje rodné město - Pod zámkem hučí a láme se Ostravice P. Bezruč., bez etue, Tombak, 1/1 300 Kč --
89. Medaile VÚ 3433 Bratislava, 10 výr. založení / Věnuje velitel, lak., etue, 0/0 150 Kč --
90. Medaile VÚ 9125 Bechyně, etue, 0 150 Kč --
91. Odz. Nejlepší pracovník chemického průmyslu, BK + smalt, etue, 0 50 Kč --
92. Okeresní výbor Vyškov, SSM / Klement Gottwald mládeži, mládež komunistické straně, elox. Al, etue - poškr. praskliny, elox. Al, 0/0 50 Kč --
93. Pamětní medaile k 3. výstavě poštovních známek 1978, Havířov - Ostrava - Katovice, 50mm, etue, Al, 0/0 100 Kč --

Pol. Slovensko Foto Poznámka Stav V.cena D.cena
94. AR medaile 1979 50 let Povážské Strojárně Kl. Gotwalda, 39 g, pozlaceno, ? 40 mm, Ag punc, 1/1 790 Kč --
95. AR medaile 700 let Banskoštiavnického městského a báňského práva, 27,5 mm, 4,40 g, Ag 987, 0/0 140 Kč --
96. AR medaile 700 let Banskoštiavnického městského a báňského práva, 4.51 g, punc, kapsle, Ag 987, 0/0 150 Kč --
97. Žeton Pelé, Exibičné strietnutie v Košiciách, 11.9.1994, 7,5 g, 27,1 mm, Ag punc 925, +1/1+ 200 Kč --
98. Medaile Prvé železo VSŽ, Fe., orig. etue, Fe, 1/1 490 Kč --

Pol. Presidenti Foto Poznámka Stav V.cena D.cena
99. AR medaile T.G.M. 1935 k 85 naroz., sig. Španiel, ? 32 mm, Ag punc, 0/0 500 Kč --
100. AE medaile 7.3.1935 na paměť 85. narozenin TGM, orig. etue, 50 mm, Br, 0/0 100 Kč --

Návrat na začátek stránky. Přejít na položky 101-200

Rychlá navigace