Znak města Havířov. Česká numismatická společnost - pobočka Havířov
Nabídkový katalog na aukci dne 13. dubna 2014,

Zlato

Pol. Keltové - Bojové Foto Počet Poznámka Stav V. cena D. cena
1. 1/8 Statéru - typ Athena, 1.stol.př.Kr., 075 g, blíže neurčeno 1ks -1/1- 3100 --
2. 1/8 Statéru, prototyp muškovitého statéru, 1.stol.př.Kr. blíže neurčeno, 0,85 g. 1ks -1/1- 3200 --

Pol. Karel VI.(1711-1740) Foto Počet Poznámka Stav V. cena D. cena
3. 1 Dukát 1738 KB Odkaz na fotografii. 1ks 1/1 13500 --

Pol. Marie Teresie (1740-1780) Foto Počet Poznámka Stav V. cena D. cena
4. 1 Dukát 1744 KB Odkaz na fotografii. 1ks "R" 1/1 12000 --

Pol. Josef II.(1765-1780-1790) Foto Počet Poznámka Stav V. cena D. cena
5. 1 Dukát 1789 E Královský Bělehrad Odkaz na fotografii. 1ks "R" 1/1 11000 --

Pol. František II. (1792-1835) Foto Počet Poznámka Stav V. cena D. cena
6. 1 Dukát 1823 E Her.147 Odkaz na fotografii. 1ks vzácnější 1/1 11000 --
7. 1 Dukát 1830 E, zvlněn, ďobky, hr., rys.m.o. 1ks 1/1 2900 --

Pol. Ferdinand V.(1835-1848) Foto Počet Poznámka Stav V. cena D. cena
8. 1 Dukát 1839 B Odkaz na fotografii. 1ks "R" 0/1+ 11000 --
9. 1 Dukát 1838 madona, vzácnější, nep.prohlý Husz.2075 Odkaz na fotografii. 1ks nep.vl.rys.lup. 1/1+ 11000 --

Pol. František Josef I. (1848-1916) Foto Počet Poznámka Stav V. cena D. cena
10. 1 Dukát 1854 A, drobné škrábance Odkaz na fotografii. 1ks 2x nep.hr. 1/1- 5000 --
11. 1 Dukát 1871 A, sbír.kus Odkaz na fotografii. 1ks nep.vl.rys.lup. 0/1+ 6500 --
12. 20 Korun 1899 b.z. 1ks "R" 0/1+ 9000 --
13. 20 Korun 1910 b.z. Odkaz na fotografii. 1ks vzácnější +1/1 11000 --
14. 20 Korun 1915 b.z., novoražba 1ks 0/0 6400 --
15. 10 Korun 1896 KB raženo jen 31980 ks 1ks "R" nep.vl.rys. 0/0 4400 --
16. A10 Korun 1913 KB 1ks sbír.kus RL/RL 6500 --
17. 10 Korun 1914 KB, nep.vl.rys.lup. Odkaz na fotografii. 1ks "RR" 0/0 14500 --

Pol. Česká republika (1993-2013) Foto Počet Poznámka Stav V. cena D. cena
18. 2000 Kč 2000 Konec Milénia, Au.+Ag., orig.etue 1ks RL/RL 5500 --
19. 2000 Kč 2004 Zámek Hluboká, orig.etue, cert. 1ks RL/RL 7500 --
20. 2000 Kč 2005 Lázně Bohdaneč, orig.etue, cert. 1ks proof 7500 --
21. 2000 Kč 2005 Tančící dům v Praze, orig.etue, cert. 1ks proof 7500 --
22. 2500 Kč 2006 Observatoř Klementinum, orig.etue, cert. 1ks proof 20000 --
23. 2500 Kč 2007 Ševčínský důl Příbram, orig.etue, cert. 1ks proof 10000 --
24. 2500 Kč 2007 Vodní mlýn ve Slupi, orig.etue, cert. 1ks proof 10000 --
25. 2500 Kč 2008 Řetězový most ve Stadlci, orig.etue, cert. 1ks proof 7500 --
26. 2500 Kč 2008 Pivovar v Plzni, orig.etue, cert. 1ks proof 7500 --
27. 2500 Kč 2009 Zdymadlo na Labi, orig.etue, cert. 1ks proof 7500 --
28. 2500 Kč 2009 Zdymadlo na Labi, orig.etue, cert. 1ks proof 7200 --
29. 2500 Kč 2009 Větrný mlýn v Ruprechtově, orig.etue, cert. 1ks proof 7400 --
30. 2500 Kč 2010 Hamr v Dobřívě, orig.etue, cert. 1ks proof 7400 --
31. 2500 Kč 2010 Důl Michal, orig.etue, cert. 1ks proof 7400 --

Pol. Rakousko, M.Teresie (1740-1780) Foto Počet Poznámka Stav V. cena D. cena
32. Med.M.Teresie 1760, portrét + orel, Au.punc.585, 16 mm, 1,76 g. 1ks nep.vl.rys.lup. 0/1+ 1000 --

Pol. Rumunsko Foto Počet Poznámka Stav V. cena D. cena
33. 20 Lei 1944, 3 králové, 6,6 g. 1ks 0/0 5200 --

Pol. USA Foto Počet Poznámka Stav V. cena D. cena
34. Med.J.F.+ Robert Kenedy, 15 mm, 1,16 g. 1ks nep.škr. -1/1- 120 --

Medaile

Pol. Medaile a vyznamenání T.G.M. Foto Počet Poznámka Stav V. cena D. cena
35. Pam.jednostr.med.T.G.M.+Kramář+Wilson, na získání podpory na vznik ČSR, Ag.punc, 23 mm, chybí stuha, orig.raž.ouško, Floss 1, Nov.01/001 Odkaz na fotografii. 1ks "R" 1/1/- 2800 --
36. Med.T.G.M.(1919), Budovatel republiky československé a její první president T.G.M., Ag.punc, 36x45 mm, sig.Odehnal, Anýžova ražebna Floss 6, Nov.01.017/a Odkaz na fotografii. 1ks "R" +1 3800 --
37. Jednostranná plaketa s portrétem T.G.M. z let 1919-1920, V.Rus, Fe.92x122 mm, v Fe.Novák nezná, jinak Novák 01.033, drobná koroze, na dřevěné podložce Odkaz na fotografii. 1ks "R" -1 100 --
38. Med.T.G.M., Na pamět uzdravení na jaře 1921, sig.Čejka Fecit 1921, Ag.nemá punc, 30 mm, 18,17 g., Floss 15, Nov.01.042/a Odkaz na fotografii. 1ks "R" 1/1 2600 --
39. Med.T.G.M., (1921),portrét, první president českosl.republiky, sig.Čejka, Ag.nemá punc, 30 mm, 14,5 g., Nov.01.043/a 1ks "R" 1 2800 --
40. Med.T.G.M.první president republiky, 1850-1930, České slovo, Ag.punc, 35 mm, sig.O.Španiel Floss 31, Nov.01.071/a 1ks +1/1+ 340 --
41. Med.Na paměť proražení tunelu T.G.M. k 80.naroz., Handlova-Hor.Štubňa 1930, motiv: tunel, Ag.punc, 40 mm, Floss, Nov. nezná Odkaz na fotografii. 1ks "R" 0/0 3000 --
42. Med.T.G.M.první president republiky, 1850-1930, České slovo, Ag.punc, 35 mm, sig.O.Španiel Floss 31, Nov.01.071/a 1ks 0/0 300 --
43. Med.1935, K 85.nar., Ag.punc, 32 mm, 15 g., lesklá, sig. O.Španiel Floss 41/d Nov.01.100/a 1ks 1/1 180 --
44. Med.1935, K 85.nar., Ag.punc, 32 mm, 15 g., lesklá, sig. O.Španiel Floss 41/d Nov.01.100/a 1ks 0/0 300 --
45. Med.1935, K 85.nar., Ag.punc, 32 mm, 15 g., matová, sig. O.Španiel Floss 42/d Nov.01.100/b 1ks 1/1 180 --
46. Med.1935, K 85.nar., Ag.punc, 32 mm, 15 g., matová, sig. O.Španiel, orig.etue Kremnice Floss 42/d Nov.01.100/b 1ks 1/1 200 --
47. Med.1935, K 85.nar., Ag.punc, 42 mm, 30 g., lesklá, sig. O.Španiel Floss 41/c Nov.01.099/a 1ks 1/1 360 --
48. Med.1935, K 85.nar., Ag.punc, 42 mm, 30 g., lesklá, sig. O.Španiel Floss 41/c Nov.01.099/a 1ks nep.rys.lup. RL/RL 480 --
49. Med.1935, K 85.nar., Ag.punc, 42 mm, 30 g., matová (0/0) + Br.(1/1) sig. O.Španiel Floss 42/c, 45 b Nov.01.099/b 2ks - 400 --
50. Med.1935, K 85.nar., Ag.punc, 50 mm, 50 g., lesklá, sig. O.Španiel Floss 41/b Nov.01.098/a 1ks 1/1 600 --
51. Med.1935, K 85.nar., Ag.punc, 50 mm, 50 g., matová, sig. O.Španiel Floss 42/b Nov.01.098/c 1ks 1/1 600 --
52. Med.1935, K 85.nar., Ag.punc, 50 mm, 60 g., matová, sig. O.Španiel, orig.etue 1ks +1/1+ 1700 --
53. Med.1935, K 85.nar., Ag.punc, 60 mm, 80 g., lesklá, sig. O.Španiel Floss 41/a Nov.01.097/b 1ks 1/1 900 --
54. Med.1935, K 85.nar., Ag.punc, 60 mm, 80 g., matová, sig. O.Španiel Floss 42/a Nov.01.097/b 1ks 1/1 900 --
55. Med.T,G.M. na čtyřnásobné zvolení presidenta 1936, sig.Šejnost, na hraně není vyraženo "Minc.Kremnica", Ag.punc, 50 mm, 68,25 g., raženo jen 38 ks Floss 35, Nov.01.117/a Odkaz na fotografii. 1ks "RR" 1/1 5000 --
56. Med.T.G.M.1937,úmrtní 1937, Ag.punc, 30 mm, 14,5 g. sig. O.Španiel Floss 54/e Nov.01.138/a 1ks 1/1 200 --
57. Med.T.G.M.1937,úmrtní 1937, Ag.punc, 30 mm, 14,5 g. sig. O.Španiel Floss 54/e Nov.01.138/a 1ks 1/1 200 --
58. Med.T.G.M.1937,úmrtní 1937, Ag.punc, 40 mm, 30,2 g., sig. O.Španiel Floss 54/d Nov.01.137/a 1ks 1/1 480 --
59. Med.T.G.M.1937,úmrtní 1937, Ag.punc, 40 mm, sig. O.Španiel Floss 54/d Nov.01.137/a 1ks 1/1 550 --
60. Med.T.G.M.1937,úmrtní 1937, Ag.punc, 50 mm, 54,5 g., sig. O.Španiel Floss 54/c Nov.01.136/a 1ks 1/1 900 --
61. Med.T.G.M.1937,úmrtní 1937, Ag.punc, 50 mm, 54,5 g., sig. O.Španiel Floss 54/c Nov.01.136/a 1ks +1/1+ 1100 --
62. Med.T.G.M.1937,úmrtní 1937, Ag.punc, 60 mm, 188 g., sig. O.Španiel Floss 54/b Nov.01.137/a 1ks 1/1 1500 --
63. Med.T.G.M.1937,úmrtní 1937, Ag.punc, 80 mm, 77,5 g., sig. O.Španiel Floss 54/a Nov.01.134/a 1ks "R"sbir.kus 1/1 3500 --
64. Med.T.G.M.President osvoboditel, jednostranná, motiv jak úmrtní, Ag.nemá punc, 20 mm, sig.O.Španiel Floss, Nov.nezná Odkaz na fotografii. 1ks "RR" 1 1800 --
65. Med.T.G.M.1950, na paměť 100.výr.narození prvního presidenta ČSR, který navštěvoval gymnasium v Brně, Ag.punc, 60 mm, 92,88 g., sig.Láska Floss nezná, Nov.01.179/a Odkaz na fotografii. 1ks "R" 1/1 4600 --
66. Med.T.G.M. k 140.výr. nar., ČNS med.Brno 1990, sig.L.Kozák, Ag.punc, 42 mm, 38,8 g., rař.jen 300 ks Nov.01.196/a Odkaz na fotografii. 1ks 1/1 1000 --
67. Med. K příležitosti odhalení pomníku T.G.M.v Českém Těšíně 28.9.2010, T.G.M.na koni, sig.Sou., limitována číslovaná série 20 ks, vydalo Muzeum Těšínska , č.007, orig.etue, cert., puncováno Puncovním úřadem Ag.999, 50,5 mm, 63,24 g Odkaz na fotografii. 1ks 0/0 5200 --
68. Med. K příležitosti odhalení pomníku T.G.M.v Českém Těšíně 28.9.2010, T.G.M.na koni, sig.Sou., orig.etue, cert., Sn.42 g., 50,5 mm 1ks 0/0 120 --
69. Med.T,.G.M. 2009 k 85.výr.návštěvy Hustopeče, Ag.punc, 40 mm, 42,2 g., sig.Novotný Odkaz na fotografii. 1ks "R" 1/1 4000 --
70. Med.T.G.M., Masaryk čelně, Rv: 1 Kč 1937, Al.klipa 63x63 mm Odkaz na fotografii. 1ks 0/0 160 --
71. Med.Charlota Masaryková, 1850-1923, Hvězda paní a dívek 1938, Ag.punc, 20 mm, sig.Otáhal, orig.raž.ouško Odkaz na fotografii. 1ks "R" 0/0 800 --
72. Med.Charlota Masaryková, 1850-1923, Hvězda paní a dívek 1938, Ag.punc, 35 mm, sig.Otáhal 1ks 0/0 300 --
73. Med.Charlota Masaryková, 1850-1923, Hvězda paní a dívek 1938, Ag.punc, 20 mm, sig.Otáhal, orig.raž.ouško, šňůrka 1ks +1/1+ 220 --
74. Plaketa IV.Masarykovy hry 6.-7.IX.1947 Ostrava-Vítkovíce, motiv: ruce si předávají štaf.kolík, stadión, Al.53x80 mm 1ks 1 130 --
75. Med.T.G.M.140.výr.narození 1850-1990 Br.60mm , med. T.G.M. 80.výr.nar.1850 -1935, Br.50 mm 2ks 0/0 280 --
76. Med.T.G.M.1890-1937 / čsl.lev 28.10.1918, postř.Br.26 mm 1ks 0/0 150 --

Pol. ČSR, ČSSR, ČR medaile TOP Foto Počet Poznámka Stav V. cena D. cena
77. Med.České slovo, dívka s listy novin, Ag.punc, 25 mm, sig.Brůha, orig.ouško 1ks 1 180 --
78. Med.B.Smetana, Tvůrci české hudby, Mánes svým členům, kytice a portrét, 1824 -1924, Ag.punc, 23 mm, sig.Španiel Odkaz na fotografii. 1ks "R" 0/0 600 --
79. Med.B.Smetana, Tvůrci české hudby, kytice a portrét, 1824 -1924, Ag.750 punc, 23 mm, sig.Španiel, orig.raž.ouško Odkaz na fotografii. 1ks "R" +1/1+ 480 --
80. Med.Jsem ražen z Českého kovu 1928, Sv.Prokop orá s čertem, Ag.punc, 34 mm, sig.Španiel Nov.I.C 1ks 0/0 360 --
81. Med.Sv.Václav - 1000.výr.smrti, Sv.Václav v čele Blanických rytířů, Ag.punc, 30 mm, sig.Španiel Nov.III.B 1ks "R" +1/1+ 1800 --
82. Med.Milénium Sv.Václava 1929 - výtěžková, Ag.punc, 28 mm, sig.Španiel No.II.E 1ks +1/1+ 500 --
83. Med.Milénium Sv.Václava 1929 - výtěžková, Ag.punc, 40 mm, sig.Španiel No.II.D Odkaz na fotografii. 1ks +1/1+ 1500 --
84. Med.Ant.Švehla (1873-1933), Ag.punc, 30 mm, sig.Šejnost Nov.V.C 1ks 0/0 800 --
85. Med.Jan Žižka 1938, Památce nejslavnějšího syna našeho Kraje Trhové Sviny-500.let města, Ag.punc, 34 mm, 18,16 g. Odkaz na fotografii. 1ks "RR" 1/1 2400 --
86. Med.Kroměříž ženijnímu pluku 1935-legionáři, město, sig.Březa, postř.Br.50 mm, na hraně POSTŘÍBŘENO Odkaz na fotografii. 1ks 1/1 300 --
87. Med.M.Tyrš, tvůrce sokolství českého, Sokol Pražský 1904, text, portrét, Ag.punc, 33 mm, sig.Myslbek 1904 Odkaz na fotografii. 1ks "R" 0/0 2000 --
88. Med.M.Tyrš, výr.narození 1932, Ag.punc, 42 mm Nov.IV.B 1ks +1/1+ 1200 --
89. Med.1938 k X.sletu, mapa republiky + sokol, Ag.punc, 35 mm 1ks +1/1+ 220 --
90. Med.Alois Pižl 15.II.1938, portrét, Rv:SKČOS…., Br.30 mm Odkaz na fotografii. 1ks 1/1 100 --
91. Med.Čes.obec.sokolská 1948, XI.slet v Praze, Ag.punc, 29 mm, sig.Horejc 1ks 1/1 120 --
92. Med.Zdar XI.sletu 1948, motiv: orel, Ag.16 mm, orig.raž.ouško 1ks 1/1 150 --
93. Med.Zdar XI.sletu 1948, motiv: orel, Ag.16 mm, orig.raž.ouško 1ks 1/1 150 --
94. Med.1464-1964, Mírové poselství Krále Jiřího z Poděbrad, motiv pražského groše, Ag.punc, 28 mm 1ks 0/0 200 --
95. Med.Vítkovice 1828-1978 - 150.let VŽKG, Ag.punc, orig.etue 1ks RL/RL 150 --
96. Med.Přemysl Otakar II., český Král 1253-1278, ČNS v Praze, portrét + na koni, postř.Br., 40 mm, sig.Harcuba 1ks 1/1 220 --
97. Med.Karel IV.- Král český, vzdělanost rozdavejme, portrét/pečeť, Ag.punc, 38 mm, 24,92 g., sig.Kolářský 1ks dr.patina 0/0 300 --
98. Med.Karel IV., na trůně, ČNS v Praze, Ag.punc, 40 mm, 30,1 g., sig.Knobloch 1ks 0/0 360 --
99. Med.Karel IV., na trůně, ČNS v Praze, postř.Br., 40 mm, sig.Knobloch 1ks 1/1 120 --
100. Med.Karel IV., na trůně, koruna, ČNS v Praze, Ag.punc, 38 mm, 28,44 g. sig.Harcuba 1ks 0/0 350 --

Návrat na začátek stránky. Přejít na položky 101-200

Náhled na program.
Rychlá navigace